Літо – це пора розваг, відпочинку, загартування. Найкращий спосіб відпочинку – організований, коли діти мають можливість спілкуватися, змагатися, вдосконалюватися, розвивати свої творчі можливості не стихійно, а під пильним доглядом дорослих. І що важливо - все це відбувається у вільній формі, коли вони мають вибір, можуть гратися, займатися цікавими справами на свій власний розсуд. Романтика, гра, мрія повинні супроводжувати дитину повсякчас. Роль вихователів – спрямовувати енергію та ініціативу дітей у правильне русло. Це і є основним правилом нашого пришкільного табору «Романтика», відкриття якого відбулося 29 травня 2018 року.

Усі учні, соціально-незахищених категорій, обдаровані діти 1-5 класів Коробочкинського НВК мають змогу відпочити, пізнати краще свій рідний край.

5 загонів вишикувалися на урочисту лінійку з нагоди відкриття табору «Романтика». Кожен загін представив свою назву, девіз, емблему і доповів, що знаходиться в повному складі і готовий до активного відпочинку.

Ознайомившись з орієнтовним планом на весь період, діти читали вірші про літо, відпочинок, співали веселих пісень, танцювали.

Ми разом всі здружніємо навіки,

Пліч-о-пліч помандруємо в казках.

Час сплине швидко і не стане ліку

Пригодам у незвіданих світах.

Відкриття табору стало справжнім святом. Адже відомо, що якщо добре розпочнеш, то добре і закінчиш. Попереду у дітей багато цікавих і добрих справ.

29.05

/Files/images/lager/IMG-c4b38b3b810b1c779dbdf87dfe563fce-V.jpg

08.06

/Files/images/golovna/IMG-9c1477b7e7cf29d799566bcf21e92f3d-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 126