Осінь - це різнобарв'я фарб!

10 листопада в школі пройшли шкільні Осінні свята. Осінь - це різнобарв'я фарб! Осінь - це буйство природи! Осінь - одне з улюблених пір року багатьох людей, тому що це найяскравіше пору року! Осені поети присвячували свої вірші, а художники - картини. Осінь оспівують, осінь чекають. Осінь завжди буде непередбачуваним і найбажанішим порою року.

Осінь - це не тільки пора смутку і печалі, це ще пора радості. Чому? Тому що восени красиво кругом і всі з нетерпінням чекають зустрічі з самим веселим порою року - взимку.

Відзначили свято осені і в нашій школі. У школі пройшли вечори, присвячені цій порі року. 16 жовтня свято врожаю відзначили учні початкових класів. Хлопці підготували зустріч Осені, яка прийшла на свято з подарунками - овочами та фруктами. Дзвінкий сміх лунав у залі під час веселих конкурсів та ігор. У розгадуванні загадок діти проявили кмітливість, застосували свої знання і вміння.

Відбувся вечір для учнів 5-7 класів під назвою «Ух, пора крута - осінь золота!». Для школярів була організована конкурсна програма, в ході якої вони читали вірші про осінь, змагалися в «зборі врожаю», співали частівки на осінню тематику. Всі учасники осіннього вечора залишилися задоволені.

Проходив «Осінній бал» для учнів 8-11 класів. Для старшокласників також була організована конкурсна програма- шоу "Один в один". Команди старшокласників повинні були представити артистів естради. Ті, що навчаються продемонстрували свої яскраві, харизматичні образи, в кінці конкурсу журі відзначило найяскравіші номери грамотами. Всіх учасників і гостей вечора чекала дискотека.

wym-1511172346013

Кiлькiсть переглядiв: 35